MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5577426
nr 557 7426
Byrå
Sent 1800-tal, längd: 100, djup: 42, höjd: 97
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2008
kl 18:59:48
550 kr
400 kr
500 kr
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 557 7426
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 8 december 2008 |